Статут РООФПУ

Обговорення діяльності Рівненської обласної федерації пауерліфтингу, результатів змагань, рекордів, тощо.
Офіційний сайт - https://power.rovno.ua/

Модератор: Валера

Valera Shishkin
Новичок
Благодарил (а): 7 раз
Контактная информация:

Статут РООФПУ

Непрочитанное сообщение Valera Shishkin » Вс фев 20, 2011 10:52 pm

Валера, на спільному сайті Рівненської обласної організації Федерації пауерліфтингу України, Федерації бодибілдингу Рівненської області розміщено лише Статут федерації бодібілдингу Рівненської області. Якщо не секрет, де можна ознайомитись з статутом ГО "РООФПУ"?
No pain, no gain...

Валера
Продвинутый

Re: Статут РООФПУ

Непрочитанное сообщение Валера » Пн фев 21, 2011 12:49 pm

4.5. Для личного общения с другими участниками FORUM.POWERLIFTING.ORG.UA используйте e-mail, ЛС, ICQ и т.д.
Правила конференции - местная Конституция

Скажи мені будь ласка, для чого створювати тему про статут? Що тут будуть обговорювати учасники форуму? Ти думаєш, комусь крім тебе це буде цікаво? І як мені в такому разі не видаляти твої повідомлення і теми? В минулий раз ти виніс на обговорення питання після того, як ми тиждень обговорювали його по e-mail і ти отримав всі відповіді. Тепер схожа ситуація.

Рівненська обласна організація Федерації пауерліфтингу України зареєстрована шляхом повідомлення.

Стаття 14. Легалізація об'єднань громадян
Легалізація (офіційне визнання) об'єднань громадян є обов'язковою і здійснюється шляхом їх реєстрації або повідомлення про заснування.
Стаття 17. Повідомлення про заснування
Громадські організації, їх спілки можуть легалізувати своє заснування шляхом письмового повідомлення відповідно Міністерству юстиції України, місцевим органам державної виконавчої влади, виконавчим комітетам сільських, селищних, міських Рад народних депутатів.

ЗАКОН УКРАЇНИ Про об'єднання громадян
http://www.kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?showHidden=1&art_id=80681241&cat_id=80681005&ctime=1180538446894

Легалізований шляхом повідомлення про заснування місцевий осередок не набуває статусу юридичної особи і у своїй діяльності керується статутом всеукраїнської громадської організації.
http://www.minjust.gov.ua/0/24339

Читай статут ФПУ
http://www.powerlifting-upf.org.ua/documents.php

Федерація бодібілдингу Рівненської області була зареєстрована, як юридична особа тому, що так вимагає статут Федерації бодібілдингу і фитнесу України.

Valera Shishkin
Новичок
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Valera Shishkin » Вт фев 22, 2011 1:29 am

Валера писал(а): Скажи мені будь ласка, для чого створювати тему про статут? Що тут будуть обговорювати учасники форуму? Ти думаєш, комусь крім тебе це буде цікаво? І як мені в такому разі не видаляти твої повідомлення і теми? Рівненська обласна організація Федерації пауерліфтингу України зареєстрована шляхом повідомлення.

По-порядку:
1. Дана гілка форуму призначена для обговорення діяльності Рівненської обласної федерації пауерліфтингу, результатів змагань, рекордів, тощо. (Результати змагань чомусь не дуже активно обговорюються ..скоріше це схоже на монологи, рекордів я не знайшов...зрештою вони є на іншому ресурсі, суть не в них). Якщо я правильно все зрозумів, то діяльність даної громадскої організації РООФПУ базується на виконанні ... Статуту ФПУ, інших положень, що прийняті керівними органами ФПУ (Статут ФПУ, п.1.3.)
Створив я цю тему в зв''язку з невизначеністю трактування п.6.2. Статуту ФПУ у відношенні до ГО РООФПУ....дякую за відповідь
Легалізований шляхом повідомлення про заснування місцевий осередок не набуває статусу юридичної особи і у своїй діяльності керується [u]статутом всеукраїнської громадської організації

Думаю, що крім мене цікаво було ще більш ніж 50 учасникам і гостям форуму, які завітали на дану сторінку (судячи з статистики відвідувань)
2. Оскільки нарешті стало зрозуміло чим керується в своїй діяльності РООФПУ переходимо до активного обговорення:
п.4.10 Статуту ФПУ (За порушення Статуту, моральних чи матеріальних збитків, до членів федерації можуть бути застосовані такі дисциплінарні санкції) далі по тексту п.4.10.5. інші санкції відповідно до Положення про дисциплінарний комітет Федерації. Увага питання:
Чи правомірно посилатись на будь-які пункти даного Положення про ДК по відношенню до спортсменів з Рівного та Рівненскої області, які виступили на ЧО або Кубку будь-якої області України піж егідою ФПУ!!! на свій вибір і у зв''язку з підготовкою до останніх і перенесенням Кубку Рівненскої області в зв''язку з карантином на більш ніж на місяць, аргументуючи це "Ігноруванням спортсменами заходів, які проводяться РООФПУ" при тому що жоден з них не є членом РООФПУ та ФПУ (заяв на вступ ніхто не писав....прізвища можу нагадати в лічку) і в подальшому дозволяти їм виступати лише поза конкурсом на наступних змаганнях РООФПУ згідно затвердженого графіка змагань???

3.
Валера писал(а):В минулий раз ти виніс на обговорення питання після того, як ми тиждень обговорювали його по e-mail і ти отримав всі відповіді. Тепер схожа ситуація.

На жаль, відповіді отримані не всі. Цікавить склад членів ДК РООФПУ, котрі приймають подібні рішення стосовно того, кому виступати "поза конкурсом", а кому "в особистому заліку", відповідальність цих членів за подібні неправомірні (моя особиста точка зору) рішення??? А також можливість апеляції таким рішенням...!!!

4.
Валера писал(а):4.5. Для личного общения с другими участниками FORUM.POWERLIFTING.ORG.UA используйте e-mail, ЛС, ICQ и т.д.
Правила конференции - местная Конституция

Про "Біблію даного форуму" я пам''ятаю, дякую за нагадування про можливість спілкуватись за допомогою e-mail, ЛС, ICQ. От тільки шкода, що подібні спілкування призводять до "заговорювання" проблем та "посиланням"....хоча є ще такий спосіб, як зустрітись в "неформальній обстановці" і просто по-людськи поговорити....але ж "Мене все цілком влаштовує" (цитата).

ПС: Валера, без образ, нічого особистого....мені, мабуть, як і тобі хотілося б щоб виступи спортсменів нашої області були на високому рівні як на загальноукраїнських, так і обласних змаганнях під егідою ФПУ. Дуже шкода, що багато перспективних хлопців з Рівного покидали ліфт тільки через те, що вони потрапили в
список неугодных
.
viewtopic.php?f=130&t=6755&start=100
No pain, no gain...

Valera Shishkin
Новичок
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Valera Shishkin » Вт фев 22, 2011 12:33 pm

Тепер щодо членства в ГО РООФПУ:

В Законі України "Про об'єднання громадян"
https://www.kmu.gov.ua/kmu/control/uk/pu ... 0538446894

є така цікава стаття 12 (Членство в об'єднаннях громадян) в якій сказано, що "Членство громадських організацій...визначається їх статутами в межах,
встановлених законами України.
В статуті ФПУ, яким керується РООФПУ, є стаття 4. , а також 4.5. Рішення про прийняття у члени федерації....приймає: 4.5.1 індивідуальних та колективних членів - за поданням заяви Рада Федерації.
Хоча у самій статті 12 ЗУ "Про об'єднання громадян" є наступне: "Громадські організації можуть не мати фіксованого
індивідуального членства."!!!
Увага питання №2:
Що є пріорітетнішим в діяльності РООФПУ:
1. Статут ФПУ, в якому чітко прописано механізм набуття членства, чи все ж таки
2. ЗУ ""Про об'єднання громадян" і стаття 12 з "поправкою" щодо членства?????????????????

Якщо 1., то див. питання з попереднього мого поста: "Чи правомірно посилатись на будь-які пункти......................?????"
Якщо 2., то виходить, що членами ГО РООФПУ може гіпотетично бути кожен мешканець Рівненської області (за місцем прописки), який "вписується" в критерії прийому до даної ГО. (Без меня - меня женили....)

Як видно обговорювати в Статуті ФПУ, яким керується РООФПУ, є що!!!!
No pain, no gain...

Toxa
Новичок

Непрочитанное сообщение Toxa » Пт фев 25, 2011 5:44 pm

Ви наверно точно пишете аби "Поінти заробить"

Це МАЯЧНЯ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
По-перше не х -=censored=- ра не зрозуміло , а по-друге навіщо вам цей статут????????!!!!!!!!
Каждый уважает причину по которой поступает подло.

Valera Shishkin
Новичок
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Valera Shishkin » Пт фев 25, 2011 11:05 pm

Toxa писал(а):По-перше не х -=censored=- ра не зрозуміло..............................................????????!!!!!!!!

Перед тим, як писать подібні пости, Антоне, потрібно спочатку ознайомитись з першоджерелами:
ЗАКОН УКРАЇНИ Про об'єднання громадян
http://www.kmu.gov.ua/kmu/control/uk/publish/article?showHidden=1&art_id=80681241&cat_id=80681005&ctime=1180538446894
http://www.minjust.gov.ua/0/24339

Статут ФПУ
http://www.powerlifting-upf.org.ua/documents.php

Офіційна документація ФПУ
https://www.powerlifting-upf.org.ua/documents.php

Toxa писал(а):.................а по-друге навіщо вам цей статут????????!!!!!!!!

Особисто мені статут ФПУ не потрібний!!!!. Питання в іншому: навіщо взагалі потрібний статут ФПУ, якщо основні його положення (зокрема щодо набуття членства) не дотримуються на місцях (в Рівненській області, зокрема)????

Toxa писал(а):Ви наверно точно пишете аби "Поінти заробить"

Тебе бентежить кількість "зароблених мною поінтів"??? Не вистачає на купівлю чогось...??? Можу подарувати якщо конче необхідно, мені не шкода, Антон :lol: :lol: :lol:

Toxa писал(а):Це МАЯЧНЯ!!!!!!!!!!!!!!!
- найпростіша відповідь на те, в чому ти
не х -=censored=- ра
не тямиш!!!!
No pain, no gain...

Валера
Продвинутый

Непрочитанное сообщение Валера » Сб фев 26, 2011 12:19 am

Valera Shishkin писал(а):Чи правомірно посилатись на будь-які пункти даного Положення про ДК по відношенню до спортсменів з Рівного та Рівненскої області, які виступили на ЧО або Кубку будь-якої області України піж егідою ФПУ!!! на свій вибір і у зв''язку з підготовкою до останніх і перенесенням Кубку Рівненскої області в зв''язку з карантином на більш ніж на місяць, аргументуючи це "Ігноруванням спортсменами заходів, які проводяться РООФПУ" при тому що жоден з них не є членом РООФПУ та ФПУ (заяв на вступ ніхто не писав....прізвища можу нагадати в лічку) і в подальшому дозволяти їм виступати лише поза конкурсом на наступних змаганнях РООФПУ згідно затвердженого графіка змагань???
Есть у украинцев такая национальная черта - притворяться тупее, чем есть на самом деле. Ты действительно недогоняешь? Вот их тренер по-моему все понял. По крайней мере сделал вид. Спроси у него.

навіщо взагалі потрібний статут ФПУ, якщо основні його положення (зокрема щодо набуття членства) не дотримуються на місцях (в Рівненській області, зокрема)????
Валера, что за бред. Любому идиоту понятно, что если уплатил членский взнос и принял участие в соревнованиях, значит ты член организации.
Я впервые выступал на всеукраинских в 1998-м, а заяву в ФПУ впервые писал в 2007.
До образования ВОП и некоторых других альтернативных федераций никто никаких заяв в ФПУ не писал. В этом небыло необходимости. Ну ты этого знать не мог. На Украине с 2-м разрядом, впервые выполненным в 28 лет там делать нечего. А вот умничать на форумах уже можно.

Toxa
Новичок

Непрочитанное сообщение Toxa » Сб фев 26, 2011 1:38 am

Що думаєта на тріко чі на рубашку назбирать чі на пару бінтів???????? :lol: :lol: :P

Toxa
Новичок

Непрочитанное сообщение Toxa » Сб фев 26, 2011 1:40 am

Мені глибоко пох..... на якісь там обєднання якіхось членів!!!!!!!!
Моє діло займатися і виступати а не ...............

Valera Shishkin
Новичок
Контактная информация:

Непрочитанное сообщение Valera Shishkin » Сб фев 26, 2011 2:25 am

Валера писал(а):.....Вот их тренер по-моему все понял. По крайней мере сделал вид. Спроси у него.

Тонкий намёк на
список неугодных
я оценил....мне было важно, что ты это сам подтвердил....впрочем я не удивлён, учитывая то, что во многих обласных организациях ФПУ есть свои свои ИстОРиИ!!!
"Их тренер", как ты упомянул, занимается своей "тренерской деятельностью" исключительно как хобби в подростковом детском клубе!!!. За подготовку МС и КМСов, которые приносили решающие зачётные очки нашей области на ЧУ и КУ 2008-2009 года он "заработал" достаточно....стоить вспомнить только то, что всех мастеров Ровенской области с присвоением президент РООФПУ поздравил на своём информационном ресурсе Ровенской области и лично, а Жаворонкова Диму - призёра ЧУ 2009 (Коломыя) в/к 56 кг., тренер - "Их тренер", - нет
список неугодных
.
Валера писал(а):... что за бред. Любому идиоту понятно, что если уплатил членский взнос и принял участие в соревнованиях, значит ты член организации.

Да уж...високое мнение о членах ФПУ!!! Идиоты!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (с твоих же слов), а я то думал, что любая ОО включая и ФПУ, у которых чёрным по белому в Уставе указано процедуру приобретения членства в этой ОО или федерации, соблюдает эту процедуру, или скажем старается соблюдать, за исключением поправки ст.12 ЗУ "Про об''єднання громадян". А тут оказывается Устав есть формальность, зачем какие-то заявления царапать??? Наверное я не тот "Любой идиот"!!!??? и мне не всё понятно, поэтому :
Внимание вопрос №3
:
Сколько же времени длится тогда такое членство в ФПУ при разовой уплате взноса (боюсь уже уточнять каково...годового наверное???) и разовом участии на соревнованиях этой федерации???
И по ходу Вопрос №4:
Если какой-нибудь член ФПУ, который "попал" в ФПУ таким "оригинальным" способом захочет из неё выйти по собственному желанию, то я так понимаю заявление о выходе из... ему писать ни к чему??? ДА?
Зачем тогда вообще Устав с "напрягами" о членстве???
Валера писал(а): ...Ну ты этого знать не мог. На Украине с 2-м разрядом, впервые выполненным в 28 лет там делать нечего....

Скажу чесно - никогда не стремился стать великим спортсменом, в пауэрлифтинге оказался случайно, за компанию так сказать...на области выступил из чувства солидарности к развитию пауэрлифтинга в Ровенской области в период его становления в этой области и, знаешь, нисколько не жалею...понимал что со своими травмами и физическими данными на многое расчитывать не стоит. Поэтому и занимался в "своё удовольствие", прогресировал и продолжаю понемногу расти, снова таки, "в своё удовольствие", чего не могу сказать о том МС, которого пришлось выполнить за н-ое количество лет....

А вот умничать на форумах уже можно

Валера-это хороший диалог!!! Здесь мы обсуждаем развитие пауерлифтинга в Ровенской области...обсуждаем Устав и его выполнение. Или тебя что-то смущает???

ПС: В продолжении "темы членства" в поговорке "без меня - меня женили":
"НЕВЕСТЫ В ГОРОДЕ ЕСТЬ ?"
«..-.КОМУ И КОБЫЛА НЕВЕСТА..!-.ВОПРОСОВ БОЛЬШЕ НЕ ИМЕЮ...»
No pain, no gain...

Вернуться в «Ровенская обл.»