Реклама на форумі

В этой ветке уделяется внимание аргументированным критическим замечаниям относительно функциональности и работоспособности портала и форума. Особенно приветствуется инициатива в информационном наполнении и сопровождении ресурса.
Sergiy Ryzhuk
Site Admin
Благодарил (а): 374 раза
Контактная информация:

Реклама на форумі

Непрочитанное сообщение Sergiy Ryzhuk » Пт май 25, 2012 8:34 am

В зв"язку з частими звертаннями відносно розміщення реклами на форумі повідомляємо:

ціна за розміщення баннеру у "шапці" кожної сторінки форуму розміром 728х90 становить 19 долл/місяць
ціна за розміщення баннеру у "шапці" кожної сторінки форуму розміром 728х90 у ротації з одним баннером іншого рекламодавця становить 16 долл/місяць
ціна за розміщення баннеру у "шапці" кожної сторінки форуму розміром 728х90 у ротації з двома баннерами інших рекламодавців становить 13 долл/місяць

ціна за розміщення одного баннеру "під шапкою" кожної сторінки форуму розміром 468х60 становить 13 долл/місяць
ціна за розміщення одного баннеру "під шапкою" вверху кожної сторінки форуму розміром 468х60 у ротації з одним баннером іншого рекламодавця становить 11 долл/місяць
ціна за розміщення одного баннеру "під шапкою" вверху кожної сторінки форуму розміром 468х60 у ротації з двома баннерами інших рекламодавців становить 9 долл/місяць

ціна за розміщення одного баннеру після останнього повідомлення на кожній сторінці форуму розміром 468х60 становить 9 долл/місяць
ціна за розміщення одного баннеру після останнього повідомлення на кожній сторінці форуму розміром 468х60 у ротації з одним баннером іншого рекламодавця становить 8 долл/місяць
ціна за розміщення одного баннеру після останнього повідомлення на кожній сторінці форуму розміром 468х60 у ротації з двома баннерами інших рекламодавців становить 7 долл/місяць

ціна за розміщення баннеру у підвалі форуму розміром 728х90 становить 9 долл/місяць
ціна за розміщення баннеру у підвалі форуму розміром 728х90 у ротації з одним баннером іншого рекламодавця становить 8 долл/місяць
ціна за розміщення одного баннеру після останнього повідомлення на кожній сторінці форуму розміром 468х60 у ротації з двома баннерами інших рекламодавців становить 7 долл/місяць

Звертаємо Вашу увагу, що не існує іншого профільного ресурсу з такими "розцінками" на рекламу.

Дякуємо!

Olenna
Новичок

Реклама на форумі

Непрочитанное сообщение Olenna » Пт апр 05, 2019 2:22 am

Здравствуйте. Хочу разместить рекламу на вашем форуме, но форма баннера меня категорически не устраивает. Мне бы подошел специальный раздел или хотя бы отдельная тема.
Я представляю один из крупнейших магазинов сантехники в Украине "Сантехкомплект". В нем можно купить полипропиленовые трубы, радиаторы, котлы, баки, метизы, различный металлопрокат, сантехнику и многое другое для водоснабжения, отопления, водоотведения.
Телефон для заказов и сотрудничества: +380 (44) 499-29-90
Интернет-каталог: https://santehkomplekt.ua/polipropilenovaja-truba/.
Жду ваших предложений о размещении подобной рекламы на данном форуме.

Братик
Новичок

Реклама на форумі

Непрочитанное сообщение Братик » Вт окт 29, 2019 10:37 pm

Смотря еще что иметь в виду под рекламой. Например, я покупаю шины в Украине в одном интернет-магазине, можно ли озвучивать название? Или, допустим, ссылка на понравившийся товар, мне легче поставить ссылку на него, чем описывать все характеристики.
Опять же, бывают и негативные отзывы).

Вернуться в «Обсуждаем портал и форум»